Montaż urządzeń chłodniczych

Systemy Wentylacyjne Pruszków, Systemy wentylacyjne Warka, Klimatyzator do domu Grójec, Klimatyzator Warszawa

Montaż i naprawę dobrze zlecić specjalistom.


Po procesie zakupowym potrzebujesz fachowego montażu lady chłodniczej, czy innego sprzętu? Jako Frost-Chłod z powodzeniem wykonujemy profesjonalny montaż wszelkiego rodzaju urządzeń dla branży chłodniczej. W wielu branżach utrzymanie optymalnej temperatury magazynu czy chłodni to warunek absolutnie konieczny dla funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Wśród naszych Klientów są firmy transportowe i logistyczne zajmujące się przewozem żywności, przedsiębiorstwa, zakłady produkcyjne i przetwórstwa, a także sklepy i hurtownie spożywcze. Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z żywnością, niezbędny jest prawidłowy montaż urządzeń chłodniczych, który pozwoli maszynom wydajnie pracować i dbać o optymalną temperaturę.

Wszystkie naprawy wykonujemy rzetelnie i kompleksowo. Jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom takie usługi jak serwis klimatyzacji w domu czy mieszkaniu, przegląd wentylacji, sprawdzenie przewodów, konserwacja części, sprawdzenie urządzeń pod kątem bezpieczeństwa użytkowania oraz wiele innych usług z zakresu serwisu i montażu urządzeń chłodniczych, klimatyzacji czy systemów wentylacyjnych. Zaufały nam największe firmy z Polski i zza granicy, mieliśmy przyjemność współpracować z dużymi dostawcami i producentami w regionie, dzięki czemu zarówno jakość naszych produktów, jak i obsługa są na najwyższym możliwym poziomie.

Profesjonalna instalacja komór i mebli chłodniczych.


Zadbaj o prawidłową instalację czy montaż wyposażenia swojej firmy. Źle zamontowany sprzęt może nie być wydajny albo grozi mu szybka awaria. Nie musisz znać się na instalacji urządzeń czy serwisie, wystarczy, że powierzysz to specjalistom. Frost-Chłod to sprawdzony i pewny wykonawca prac montażowych dla branży chłodniczej. Pomagamy małym przedsiębiorstwom i dużym międzynarodowym firmom. Od lat współpracujemy z producentami, hurtowniami, magazynami i sklepami w zakresie profesjonalnego wykonania instalacji urządzeń chłodniczych. Klienci cenią nas za szybką i rzetelną realizację, dobrą obsługę, wysokiej jakości urządzenia i indywidualne podejście do każdej współpracy. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią wykonać praktycznie każdą usługę. Urządzenia chłodnicze nie mają przed nami tajemnic. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż takich sprzętów jak: komory i meble chłodnicze, profesjonalne mroźnie, lodówki i zamrażarki przemysłowe, lady, drzwi chłodnicze czy witryny do zamrażania i wiele innych. Zawsze staramy się przygotowywać indywidualną ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi dopasowane idealnie do potrzeb danej branży czy firmy. Jesteśmy pewnym i rzetelnym partnerem w zakresie instalacji urządzeń chłodniczych.