O firmie

Serwis klimatyzacji Piaseczno, systemy wentylacyjne Pruszków, systemy wentylacyjne Warka

Kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży i serwisowania sprzętu chłodniczego. Instalacje klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji i fotowoltaiki. Pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jako marka Frost Chłod jesteśmy obecni w branży chłodniczej od 2009 roku. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Prace Duże, w województwie mazowieckim. W swojej, od lat poszerzanej, ofercie posiadamy profesjonalne usługi z zakresu doradztwa i projektowania systemów chłodniczych, sprzedaż wysokiej jakości urządzeń oraz pełny serwis sprzętu chłodniczego realizowany w systemie "24 godziny na dobę" dla klientów z województwa mazowieckiego.  

Każde urządzenie chłodnicze z naszej oferty oraz każda zrealizowana instalacja objęte są gwarancją. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie i budowalismy zespół fachowców, którzy są do dyspozycji Klientów w każdej, nawet kryzysowej sytuacji. W ten  sposóób podwajamy pewność, co do jakości produktów przechowywanych w nowoczesnych chłodniach - ponieważ dajemy pewność niezawodności działania tych urządzeń.
Nasza rzetelność i uczciwość zostały wielokrotnie docenione. Otrzymaliśmy wiele certyfikatów w tym certyfikat dla przedsiębiorców nadawany przez Urząd Dozoru Technicznego oraz certyfikat Wiarygodne Przedsiębiorstwo.

Optymalne rozwiązania dla handlu, hurtowni i przemysłu

Swoją ofertę dedykujemy w szczególności firmom, hurtowniom, zakładom przemysłowym i przetwórczym, a także przedsiębiorstwom z branży logistyki i transportu. Od lat z powodzeniem zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego sprzętu chłodniczego, a także montażem i serwisem. Na terenie województwa mazowieckiego oferujemy całodobowy serwis urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Jesteśmy w stanie zagwarantować wsparcie na każdym etapie, od wstępnej rozmowy, wyboru produktów lub systemu, poprzez doradztwo i nadzór na etapie instalacji, pomoc w zakupie sprzętu chłodniczego, a także montaż na miejscu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W ofercie mamy profesjonalny montaż takich urządzeń chłodniczych jak komory chłodnicze, inne meble chłodnicze, regały, lady zamrożeniowe, lodówki przemysłowe, mroźnie, zamrażarki. Ofertę przygotowujemy indywidualnie, tak aby jak najpełniej odpowiadała na potrzeby nawet najbardziej wyspecjalizowanych Klientów.

Wyróżnia nas profesjonalizm, indywidualne podejście, rzetelność i fachowość w realizacji montażu i serwisu. Dokładnie badamy potrzeby Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować optymalne rozwiązania oraz ofertę skrojoną na miarę.

Klimatyzacje i instalacje wentylacyjne dla biur, domów i pomieszczeń użytkowych

Jednym z filarów naszej oferty od lat pozostają również systemy klimatyzacji dla biur, domów jednorodzinnych, mieszkań czy pomieszczeń użytkowych. Branża urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych nieustannie się zmienia i rozwija. Obserwujemy nowe podejście Klientów do kwestii montażu klimatyzacji. Bardzo często decyzja o instalacji tego typu podyktowana jest chęcią mądrego zagospodarowania nadwyżek produkowanego przez fotowoltaikę prądu. Jak wynika z naszych obserwacji rynku, również coraz więcej osób decyduje się na regularne przeglądy i niezbędny serwis systemów wentylacyjnych w pomieszczeniach użytkowych, lokalach czy miejscach pracy. Regularna konserwacja przewodów wentylacyjnych pozwala wcześnie wykryć ewentualne nieprawidłowości w działaniu, a systematyczny serwis zapobiega powstawaniu skupisk pleśni czy grzybów w miejscach aktywności zawodowej lub w pomieszczeniach mieszkalnych.  

Dostarczamy poczucie pewności i bezpieczeństwa. Nasz serwis

Kiedy inwestujesz pieniądze w rozwój urządzeń chłodniczych w firmie albo starasz się zadbać o komfortowe warunki we własnym domu, najważniejsze to mieć pewność, że powierzasz to profesjonalnej firmie. Współpraca z Frost-Chłod to gwarancja wysokiej jakości usług i sprzętu, perfekcyjnej obsługi i poczucie bezpieczeństwa, że Twoja firma czy dom są w dobrych, sprawdzonych rękach. Z nami masz gwarancję, że kupujesz pewny sprzęt, a w razie awarii lub innych problemów technicznych po prostu w ogóle nie musisz się tym martwić! Na terenie województwa mazowieckiego oferujemy serwis urządzeń chłodniczych dostępny 24h na dobę. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą rozwiązać Twój problem i zadbają o niezbędne formalności napraw gwarancyjnych.